24/7 rejimində bütün sifarişlərinizi qəbul edirik
Proqramın tənzimlənməsi idarəetmə və mühasibat hesabatlarının avtomatlaşdırılmasının əhəmiyyətli komponentdir və istənilən bir konfiqurasiya üçün vacibdir. 1C platformasının qurulmasının əsas məqsədləri - sistemin gələcək istismarı zamanı səhvlərin yaranması ehtimalını minimuma endirmək, istifadəçinin iş rahatlığı, həmçinin gələcəkdə istifadəçinin mümkün səhvlərini minimuma endirmək üçün proqramdan düzgün istifadəsi üzrə istifadəçiyə məsləhət verməkdir.
Xidmətə nə daxildir?
1C-nin ümumi parametrləri (mühasibat siyasəti, ümumi parametrlər, iş rejiminin tənzimlənməsi);
Baza ilə işləmək üçün kompüterin (serverin) tənzimlənməsi;
Proqramda istifadəçi interfeysinin tənzimlənməsi;
1C-də istifadəçi rollarının tənzimlənməsi (istifadəçi hüquqları);
Bazalar arasında sinxronizasiyanın tənzimlənməsi (konfiqurasiyalar arası tipik və qeyri-tipik mübadilə);
1C tənzimləmənin üstünlükləri
1C tənzimləməsindən sonra bir çox üstünlüklər verilir: İşinizin ehtiyaclarına tam uyğunlaşdırılmış bir proqram alacaqsınız; artıq suallara yol verilmədən rahat interfeysli sadə və səmərəli iş;
1C tənzimləmənin növləri
Mütəxəssislərimizin tövsiyəsi ilə 1C parametri sayəsində 1C əməliyyatının rahatlığını və sürətini 100%-ə qədər artırın!
1. 1C proqramının ümumi tənzimləmələri
gear.png
Ümumi parametrlərə hesablaşma parametrlərini tənzimləmə, faktura siyasəti, istifadəçilərin qeydiyyatı və rollarının konfiqurasiyası, xam məlumatların və istinad qeydlərinin doldurulması, hesablaşma üçün hesab-fakturaların yaradılması, balansın baş hərflərinin yazılması və qovluqların (ünvanlar, banklar) yüklənməsi daxildir.
2. 1C proqramı interfeysinin tənzimləmələri
gallery.png
İnterfeysi tənzimləmək üçün proqramın görünüşünü, mövcud pəncərələrin yerini, düymələri və 1C funksional bloklarını tənzimləməlisiniz. Proqramın görünüşü müəyyən bir istifadəçinin istəkləri və mövqeyi nəzərə alınmaqla tənzimlənir - axı lazımsız funksiyalar nə qədər az olarsa, 1C ilə işləmək daha səmərəli və rahat olar.
3. 1C konfiqurasiyaları arasında mübadilə tənzimləmələri
circular-arrows.png
Bir neçə 1C proqramı ilə işləyirsinizsə (məsələn, 1C: Mühasibat və 1C: Əmək haqqı və Heyətin idarə olunması), lazımi məlumatları bir məlumat bazasından digərinə (və ya əksinə) köçürmək üçün aralarındasinxronizasiya qura bilərsiniz. 1 C geniş yayılmış proqram birləşmələri üçün standart dəyişdirmə qaydalarını təmin edir ki, bu da sinxronizasiya qurma prosedurunu tez və problemsiz edir.
Dəyişən konfiqurasiyalar və ya qeyri-standart qaydalara uyğun olaraq bir mübadilə qurmaq lazım olduğu hallarda 1C məlumat ötürmə xidmətimizdən istifadə edə bilərsiniz.
4. Əlavə funksionallı 1C
settings (1).png
Çox vaxt şirkətlər standart 1C funksiyasına daxil olmayan unikal iş proseslərini sənədləşdirmək və proqramda əks etdirmək üçün proqrama əlavə tələblər qoyurlar. Bu vəziyyətdə, vəzifənizin təhlilini və proqramın daxili komponentlərinə təsir etmədən 1C -ni ehtiyaclarınıza uyğun olaraq düzəltməyin mümkün olub olmadığını və ya bir proqramçının müdaxiləsi olub olmadığını təyin edən 1C xidmətimizdən istifadə etməyi məsləhət görürük.
5. Sənəd, kataloq və versiya formalarının tənzimləməsi
paper.png
Mütəxəssislərimiz istinad sənədlərinin formalarını düzəltməyinizə kömək edəcək - yeni sahələr əlavə etmək və ya lazımsız olanları silmək, cədvəl bölmələrini bir neçə yerə bölmək, əlavə detallardan istifadə etməyi və yeni analitik bölmələr yaratmağı öyrətmək.
Planınıza uyğun olaraq 1C üçün çap edilə bilən bir formanı yekunlaşdırmaq və ya yaratmaq lazımdırsa, çap edilə bilən formalar yaratmaq üçün xüsusi xidmətimizdən istifadə etməyi məsləhət görürük. Sizinlə bütün detalları müzakirə edəcəyik, planı təsdiqləyəcəyik və ən qısa zamanda inkişaf etdirəcəyik.
6. 1C səmərəliliyini artırma tənzimləmələri
speedometer.png
Məqaləmizdə 1C-nin yavaş işləməsinin ən vacib səbəblərini və bu problemin həlli üsullarını artıq araşdırdıq.
Şirkətiniz üçün 1C-nin səmərəliliyini artırmaq üçün xüsusi bir alqoritm hazırladıq: yaddaşı təmizləyəcəyik, kompüterləri və şəbəkəni düzgün konfiqurasiya edəcəyik, konfiqurasiyanızı optimallaşdıracaq və sınayacağıq və mümkünsə məlumat bazasını dəyişəcəyik. Görülən işlər nəticəsində nəinki 100%-ə qədər sürətləndirilmiş bir baza əldə edəcəksiniz, həm də özünüzü daxili və məntiqi səhvlərdən xilas edəcəksiniz.
7. 1С proqramında satış sahəsinin tənzimləməsi
sales.png
Ticarətlə fəal məşğul olan şirkətlər üçün istənilən ticarət avadanlığını (barkod oxuyucular, kassa aparatları, qəbz printerləri və s.) tənzimləyə bilərik, həmçinin qəbzlərin, barkodların, etiketlərin və s-nin xarici görünüşünü də tənzimləyə kömək edərik.
Nomenklaturanı məlumat bazasına yükləmək üçün 1C -də məlumat ötürmə xidmətimizdən istifadə etməyi məsləhət görürük.
8. 1C serverin tənzimləməsi
network.png
Çox sayda iş stansiyası olan şirkətlər üçün 1C müştəri-server rejimindən istifadə etmək tövsiyə olunur. Bu rejim, bütün istək və əmrləri 1C -də işləyən və hesablamaların nəticələrini kompüterlərə (müştərilərə) hesablamaların nəticələrini göndərən güclü bir kompüterin (serverin) istifadəsinə əsaslanır. Beləliklə, işçilər üçün avadanlıqların dəyərini azalda və 1C -nin təhlükəsizliyini artıra bilərsiniz.
Cihaz və uyğun 1C lisenziya paketi seçimində sizə kömək edəcəyik, sistemi qurub düzgün və sürətli işləməsi üçün tənzimləyəcəyik.
1C proqramlarının qurulması necə başlayır?
1. Bir neçə dəqiqə ərzində sizinlə əlaqə saxlayacağıq və 1C -ni necə tənzimləmək istədiyinizi dəqiqləşdirəcəyik. Sizdən dəqiq texniki tələblər tələb etmirik, sadəcə probleminiz barədə məsləhətləşirik. Sizdən tələb olunan yeganə şey-istifadə etdiyiniz 1C versiyası və istədiyiniz parametrlərdir.
2. Sualınız mütəxəssislərimizə göndərilir. Vəzifənizi texniki prosedurlar ardıcıllığına bölərək təxmini iş həcmini təyin edirlər. Lazım olan parametrlər tipikdirsə, işin həcmi və dəyəri dərhal öyrənilə bilər.
3. Menecer işin həcmi və dəyəri barədə məlumat verəcək.
4. Bu məlumatlar təsdiqləndikdən sonra, 1C məlumat bazanızın test nüsxəsində tələblərinizə uyğun olaraq tənzimlənir.
5. Sizin 1C tənzimlənib və işə hazırdır!
Fərdiləşdirmə, Təkmilləşdirmə, Yeniləmə
Qərar verə bilmirsiniz?
Formanı doldurun və biz sizinlə əlaqə saxlayaq
Name
Email
Phone
Ad
Telefon
E-mail
Rəyiviz
Təşəkkür üdirik, müraciətiniz göndərildi!
Позвоните нам!
Sifarişiniz qeydiyyata hazırdır
Личный кабинет
Sifariş tarixçəsinə, poçt siyahısının idarə edilməsinə, qiymətlərinizə və daimi müştərilər üçün endirimlərə və s.

Принимаем все Ваши заказы 24/7
Настройка программы является важной составляющей в автоматизации управленческого и бухгалтерского учёта, а также необходима для любой конфигурации. Основные цели настройки предприятия 1С - это сведение к минимуму вероятности возникновения ошибок при будущей эксплуатации системы, удобство работы пользователя, а также консультирование пользователя по правильному использованию программы, чтобы минимизировать возможные ошибки пользователя в будущем.
Что входит в услугу?
✓Общая настройка предприятия 1С (учётная политика, общие настройки, настройка режима работы);
✓Настройка компьютера (сервера) для работы с базой;
✓Настройка пользовательского интерфейса в программе;
✓Настройка ролей пользователей в 1С (права пользователей);
✓Настройка синхронизации между базами (типовой и нетиповой обмен между конфигурациями)
Преимущества настройки 1С
После настройки 1С дается множество преимуществ, в том числе: Вы получите программу, полностью адаптированную под нужды Вашего бизнеса; Эффективная и простая работа с удобным интерфейсом без лишних вопросов;
Сведение к нулю возможных ошибок в базе 1С
Разгон системы до 100%
Экономия на платных консультациях, ведь теперь Вы знаете, что где расположено
Экономия рабочего времени
Автоматизация процессов 1С в целом оптимизирует бизнес
Используйте до 100% возможностей программы
Виды настроек 1С
Повысьте удобство и скорость работы 1С до 100% благодаря настройке 1С по рекомендации наших специалистов!
1. ОБЩИЕ НАСТРОЙКИ ПРОГРАММЫ 1С
gear.png
Общие настройки включают в себя настройку параметров выставления счетов, политик выставления счетов, регистрацию пользователей и настройку их ролей, заполнение необработанных данных и справочных записей, создание счетов-фактур для выставления счетов, запись инициалов баланса и загрузку папок (адресов, банков).
2. НАСТРОЙКА ИНТЕРФЕЙСА ПРОГРАММ 1С
gallery.png
Для настройки интерфейса необходимо настроить внешний вид программы, расположение доступных окон, кнопок и функциональных блоков 1С. Внешний вид программы настраивается с учетом пожеланий конкретного пользователя и его положения - ведь чем меньше ненужных функций, тем эффективнее и удобнее будет работать с 1С.
3. НАСТРОЙКА ОБМЕНА МЕЖДУ КОНФИГУРАЦИЯМИ 1С
circular-arrows.png
Если Вы работаете с несколькими программами 1С (например, 1С: Бухгалтерия и 1С: Зарплата и Управление персоналом), Вы можете настроить синхронизацию между ними для переноса необходимых данных из одной базы данных в другую (или наоборот). Для распространенных программных комбинаций 1С предоставляет стандартные правила замены, что делает процедуру настройки синхронизации быстрой и беспроблемной.
В случаях, когда Вам необходимо настроить обмен между измененными конфигурациями или обмен по нестандартным правилам, Вы можете воспользоваться нашей услугой передачи данных 1С
4. ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ 1С
settings (1).png
Часто компании предъявляют к программе дополнительные требования по документированию и отражению в программе уникальных бизнес-процессов, которые не входят в стандартный функционал 1С. В этом случае мы советуем Вам воспользоваться нашей услугой  по 1С, которая включает в себя анализ вашей задачи и определение, можно ли настроить 1С под свои нужды, не затрагивая внутренние компоненты программы, или требуется вмешательство программиста.
5. НАСТРОЙКА ФОРМ ДОКУМЕНТОВ, СПРАВОЧНИКОВ И ВЕРСИИ
paper.png
Наши специалисты помогут настроить формы  справочных документов - добавить новые поля или удалить ненужные, разделить табличные разделы на несколько, научат пользоваться дополнительными деталями и создавать новые аналитические разделы.
Если Вам необходимо доработать или создать печатную форму для 1С в соответствии с Вашим макетом, рекомендуем воспользоваться нашим специальным сервисом по созданию печатных форм. Мы обсудим с Вами все детали, утвердим макет и разработаем его в кратчайшие сроки.
6. НАСТРОЙКИ ДЛЯ ПОВЫШЕНИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛЬНОСТИ 1С
speedometer.png
В нашей статье мы уже рассмотрели важнейшие причины медленного функционирования 1С и методы решения этой проблемы.
Мы разработали специальный алгоритм для повышения производительности 1С для Вашей компании: мы очистим кеш, правильно настроим компьютеры и сеть, оптимизируем и протестируем Вашу конфигурацию, и если возможно, свернем базу данных. В результате проделанной работы Вы получите не только ускоренную базу до 100%, но и избавите себя от внутренних и логических ошибок.
7. НАСТРОЙКА ОТРАСЛИ ПРОДАЖ В ПРОГРАММАХ 1С
sales.png
Для компаний, активно занимающихся коммерцией, мы можем настроить любое торговое оборудование (считыватели штрих-кодов, кассовые аппараты, чековые принтеры и т. д) мы поможем Вам настроить внешний вид чеков, штрих-кодов, этикеток и т. д.
Для загрузки номенклатуры в базу рекомендуем воспользоваться нашим сервисом передачи данных в 1С.
8. НАСТРОЙКА СЕРВЕРА 1С
network.png
Для компаний с большим количеством рабочих станций рекомендуется использовать режим клиент-сервер 1С. Этот режим основан на использовании мощного компьютера (сервера), который обрабатывает все запросы и команды в 1С и отправляет результаты расчетов на компьютеры (клиенты) результаты вычислений. Так Вы сможете снизить стоимость оборудования для персонала и повысить безопасность работы 1С.
Мы поможем Вам с выбором устройств и подходящего лицензионного пакета 1С, установим систему и настроим ее для корректной и быстрой работы.
С чего начинается настройка программ 1С?
1. Оставьте заявку на этой странице. В течении нескольких минут мы свяжемся с Вами и уточним, как именно Вы хотите настроить 1С. Мы не требуем от Вас четких технических требований, мы просто проводим консультацию по Вашей проблеме. Все, что Вам нужно назвать, - это версия используемой 1С и желаемые настройки.
2. Ваш вопрос передается нашим специалистам. Они оценивают примерный объем работ, разбивая Вашу задачу на последовательность технических процедур. Если нужные Вам настройки типовые, объем и стоимость работ можно узнать будет сразу.
3. Менеджер сообщит объем работ и стоимость.
4. После утверждения этих данных, 1С настраивается в соответствии с Вашими требованиями на тестовой копии Вашей базы данных.